Производи

Контактирајте нас

Нингбо Каките заптивни материјали Цо., Лтд.

Додати:Но.432 Зхенхаи Миддле Роад, Луотуо Стреет, Зхенхаи Дистрицт, Нингбо Цити


Г. Кевин Веи

Тел: 0086-574-87168065

Фак: 0086-574-87527773

Е-маил:каките@сеал-цхина.цом 

 

Господине Давид Кси

Тел: 0086-574-87167707

Фак: 0086-574-87527773

Е-маил:давид@сеал-цхина.цом


Гђице Цинди

Тел: 0086-574-87167707

Фак: 0086-574-87527773

Е-маил:цинди@сеал-цхина.цом


Пошаљи упит